Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Do 9 czerwca -10% na wszystkie konsultacje z kuponem ENDOMEET

Do 9 czerwca -10% na wszystkie konsultacje z kuponem ENDOMEET

Jakość

Laboratorium

EM icon gmp 1
ALt
EM icon haccp

Endometrioza oraz inne choroby zapalne wymagają szczególnego podejścia do terapii, w tym terapii wspomagających, których ważnym elementem są suplementy diety. Bezpieczeństwo stosowania suplementów diety jest dla nas priorytetem, dlatego wybór partnera, który przestrzega surowych standardów wytwarzania, był dla nas kluczowy.
Dlatego do współpracy zaprosiliśmy firmę Eubioco, posiadającą wszystkie wymagane certyfikaty jakości oraz specjalizującą się w produkcji leków i suplementów diety o jakości farmaceutycznej. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości produktów. Bezpieczeństwo i czystość procesu produkcyjnego są niezwykle istotne, zwłaszcza w przypadku suplementów diety, które są przeznaczone dla osób borykających się z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak endometrioza. Posiadanie certyfikatów jakości oraz produkcja w standardach farmaceutycznych to gwarancja, że produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy branżowe.

Surowce do produkcji suplementów

EM icon badania
EM icon vegan
EM icon GMO free

Ważnym elementem jakości produktów jest wybór i kontrola surowców używanych w procesie produkcyjnym. Laboratorium Eubioco prowadzi rygorystyczny monitoring dostawców i surowców, współpracując z renomowanymi partnerami, którzy wytwarzają wysokiej jakości ekstrakty, gruntownie przebadane pod kątem działania, co wpływa na skuteczność i bezpieczeństwo finalnych produktów. W produktach EndoMe znajdziesz wysoko przyswajalne formuły substancji aktywnych, takie jak Curcumin C3 Complex®, BioPerine® i Quatrefolic®.

Dodaj naglowek 12

Bioperine® i Curcumin C3 Complex® to zarejestrowane znaki towarowe firmy Sabinsa Corporation.
Quatrefolic® to zarejestrowany znak towarowy firmy Gnosis S.p.A.

Wyniki badań suplementów

EM icon quality tests
EM icon lactose free
EM icon gluten free

Każdy etap produkcji, od surowców po gotowy produkt, jest ścisłe monitorowany i oceniany pod kątem zgodności z najwyższymi standardami jakości przez wewnętrzne laboratorium Eubioco. Działamy z pełnym przekonaniem, że nasze produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i zależy nam na pełnej transparentności, dlatego każdy z naszych produktów dodatkowo przechodzi rygorystyczne testy w niezależnym, akredytowanym i renomowanym laboratorium J.S. Hamilton.

Sprawdź wyniki badań poszczególnych produktów:

logo color eubioco
Laboratorium galenowe 2
hamilton logo
Na wszystkie konsultacje

-10%

do 9 czerwca