Wyzwanie
30 dni z EndoMe!

Zadbaj o siebie.
Podejmij małe kroki do lepszego życia z endometriozą.

ebook 2
keyvisual tecza yellow 01 3
4 1

Rytm Dobowy

3 1

Dieta przeciwzapalna

2 1

Ruch

1 2

Nawodnienie

5 1

Relaksacja

6

Kontrole medyczne

keyvisual tecza lightblue 01 1

Wyzwanie EndoMe - o co chodzi?

Rozpocznij razem z nami swój proces budowania nowych, przyjaznych endometriozie nawyków,
które pozwolą Ci zadbać o ciało i psychikę w chorobie.

Rozumiemy, że życie z endometriozą może być niezwykle trudne, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Stworzyłyśmy ten 30-dniowy program, aby pomóc Ci poprawić jakość codziennego funkcjonowania i pokazać, że budowanie świadomej ścieżki życia z endometriozą wcale nie musi być trudne i nie oznacza rewolucji, a jest bardziej ewolucją, stopniową modyfikacją Twoich dotychczasowych nawyków.

Wyzwanie EndoMe pozwoli Ci na rozpoczęcie zmian powoli, w Twoim własnym tempie i wskaże sposoby na utrzymanie motywacji i konsekwencji w działaniu. Pokażemy Ci jak skutecznie na co dzień dbać o siebie.

Podejmij Wyzwanie!

O wyzwaniu

W ciągu kolejnych 30 dni przeprowadzimy Cię przez serię wyzwań, które pomogą Ci zadbać o bardziej jakościowy sen, ruch w zależności od kondycji i samopoczucia, ale także wybierać i komponować posiłki bogate w wartości odżywcze i właściwości przeciwzapalne.

Każde wyzwanie zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w zarządzaniu i proste do włączenia do codziennej rutyny, zapewniając możliwość wprowadzenia trwałych zmian bez poczucia przytłoczenia.

Nie wywrócimy Twojego życia do góry nogami, a pomożemy Ci zrozumieć jakie zmiany mogą być pomocne i jak je bezpiecznie wprowadzić, dzięki metodzie małych kroków.

Być może po raz pierwszy podejmiesz proaktywne kroki w kierunku budowania zdrowszych nawyków i świadomego zadbania o swoje zdrowie. A może miałaś już kilka podejść, które z jakichś powodów się nie powiodły. Mamy nadzieję, że tym razem Ci się uda i dzięki naszym wskazówkom poświęcisz sobie uwagę i zadbasz o siebie.

karolina szymczak endometrioza

Karolina Szymczak, założycielka EndoMe

Vector

Podejrzyj e-book

W e-booku znajdziesz wyzwania, które obejmują różne tematy – regulacja rytmu okołodobowego, dieta przeciwzapalna, aktywność fizyczna w endometriozie, dbanie o zdrowie psychiczne. Dzielimy się z Tobą wskazówkami, zasobami i wsparciem podczas całej podróży, abyś nigdy nie musiała czuć się samotna.

Pierwszy tydzień to absolutne podstawy zadbania o zdrowie w endometriozie. Z każdym kolejnym tygodniem, będziesz poznawać nowe nawyki, które będą dla Ciebie codziennym wsparciem, ale też utrwalać te, które już zdążyłaś poznać. Zobaczysz, jak bardzo życie z endometriozą może być spójne i nie musi oznaczać rewolucji, wielkich wyrzeczeń czy uciążliwych obowiązków.

Zapraszamy Cię do tej 30 dniowej podróży do siebie. Podejmij Wyzwanie!

Podejrzyj e-book

W e-booku znajdziesz wyzwania, które obejmują różne tematy – regulacja rytmu okołodobowego, dieta przeciwzapalna, aktywność fizyczna w endometriozie, dbanie o zdrowie psychiczne. Dzielimy się z Tobą wskazówkami, zasobami i wsparciem podczas całej podróży, abyś nigdy nie musiała czuć się samotna.

Pierwszy tydzień to absolutne podstawy zadbania o zdrowie w endometriozie.
Z każdym kolejnym tygodniem, będziesz poznawać nowe nawyki, które będą dla Ciebie codziennym wsparciem, ale też utrwalać te, które już zdążyłaś poznać. Zobaczysz, jak bardzo życie z endometriozą może być spójne i nie musi oznaczać rewolucji, wielkich wyrzeczeń czy uciążliwych obowiązków.

Zapraszamy Cię do tej 30 dniowej podróży do siebie. Podejmij Wyzwanie!

EndoMe w Waszych oczach

“Nigdy nie widziałam tak zachęcająco napisanego ebooka, zwracającego uwagę na nasze zdrowie i uświadamiającego prawidłowe nawyki, nie tylko w chorobie ❤️ dzięki za Waszą pracę! Będę systematycznie tutaj zaglądać, bo sama choruję na endo z rozleglą adenomiozą i na próżno szukać wsparcia w otoczeniu, nie jest lekko, a ilość tabletek i frustracji ciągle tylko rośnie. Cieszę się, że tutaj trafiłam! Powodzenia! 🫶🏼” 

Patrycja

źródło: Instagram

Podaj swój adres e-mail i
odbierz e-book

ebook 2
Na wszystkie konsultacje

-10%

do 9 czerwca