Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Do 9 czerwca -10% na wszystkie konsultacje z kuponem ENDOMEET

Do 9 czerwca -10% na wszystkie konsultacje z kuponem ENDOMEET

Pakiet 3 konsultacji psychoterapeutycznych

WYBIERZ TERMIN:

Wybierając pakiet 3 konsultacji wybierz pierwszy termin. Kolejne ustalisz ze swoją psycholog.

WYBIERZ TERMIN:

Wybierając pakiet 3 konsultacji wybierz pierwszy termin. Kolejne ustalisz ze swoją psycholog.

Poznaj Twoją psycholożkę

Agnieszka Przygodzka

Agnieszka Przygodzka – dyplomowany psycholog, psychoterapeuta i pedagog.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła 4 letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii w ramach Instytutu Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym, akredytowaną przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.
Ponadto, ukończyła również psychologię ze specjalizacją psychologia kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz pedagogikę ze specjalizacją resocjalizacja i wspomaganie rodziny w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Pracuje w nurcie integracyjnym. Korzysta z systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSPI, stale doskonaląc swoje zasoby.
Razem z Anną Gnich współtworzą Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju „Strefa Pomocy”. Ich wspólną misją od 2013 roku jest pomagać drugiemu człowiekowi w zmianie, wspierać i promować zintegrowane podejście do zdrowia i rozwoju.

Małgorzata Orzeł

Małgorzata Orzeł – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, psychoterapeutka par, psychoonkolożka i pedagog specjalny.
Swoje wykształcenie i umiejętności zdobywała m.in. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie i Wrocławiu oraz Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Stale doskonali kompetencje w pomocy psychologicznej osób dorosłych i młodzieży, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Założycielka Centrum Psychoterapii & Wsparcia Psychologicznego w Ginekologii i Położnictwie, autorka warsztatów tematycznych dla kobiet i par zmagających się z endometriozą, niepłodnością (w tym będących w procedurze in vitro) oraz z doświadczeniem poronienia.
W praktyce terapeutycznej stara się w pełni uważniać potrzeby i oczekiwania osób poszukujących pomocy. Od kilku lat nieprzerwanie pracuje z wszelkimi trudnościami natury psychicznej.

Margola Sularczyk

Margola Sularczyk – coach i psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt, jednostce akredytowanej przez EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) oraz EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii). Studiuje podyplomowo psychologię oraz psychologię kryzysu.
Troska, uważność, brak oceny – z takim podejściem towarzyszy w mierzeniu się z trudnościami, cierpieniem, zablokowaniem, odkrywaniem swojej tożsamości. Praca w nurcie Gestalt to praca relacyjna, skupiona na bliskim i prawdziwym kontakcie, doświadczaniu i przeżywaniu realnej rzeczywistości, w „tu i teraz”. Zajmuje się wszelkimi aspektami relacji – rodzinnych, emocjonalnych, zawodowych, jak również relacji z samym sobą. Wspiera osoby i rodziny w kryzysach zdrowotnych, relacyjnych, trudnościach związanych z przeżywaniem choroby.

Na wszystkie konsultacje

-10%

do 9 czerwca